פלאפון משיקה חבילה חדשה החל מ-29.9 שקלים עם גלישה ללא הגבלה ב-7 אפליקציות נבחרות

פלאפון משיקה חבילה חדשה החל מ-29.9 שקלים עם גלישה ללא הגבלה ב-7 אפליקציות נבחרות

חברת התקשורת פלאפון הודיעה היום (ה', 4.6) על השקתה של חבילת סלולר חדשה, לה היא קוראת "מושלמת Family Max", שתוצע במחיר של החל מ-29.90 שקלים בחודש ותציע גלישה ללא הגבלה ב-7 אפליקציות מובילות: Twitter, Telegram, Facebook, Waze, Snapchat, Instagram, WhatsApp, Tik Tok. כוללת החבילה שיחות והודעות וחבילת גלישה בנפח 100 גיגה-בייט עבור יתר השימושים.

את החבילה החדשה משיקה פלאפון בשני מסלולים נוספים:

"מושלמת Family Max" – מציע גלישה ב-7 האפליקציות המצויינות מעלה ללא הגבלה לצד שיחות והודעות ללא הגבלה וחבילת גלישה בנפח 100 גיגה-בייט מידי חודש במחיר של החל מ- 29.90 שקלים.
"Classic Max" – מציע גלישה ב-7 האפליקציות המצויינות מעלה ללא הגבלה לצד שיחות והודעות ללא הגבלה וחבילת גלישה בנפח 150 גיגה-בייט מידי חודש במחיר של החל מ- 39.90 שקלים.

פלאפון 4X4 – הדור הבא של המהירות בסלולר

על פניו, טכנולוגיות יכולה להיות דבר נפלא וקסום, אבל לעיתים טכנולוגיה עלולה גם לגרום לנו לאבד את זה. עצרו רגע וחשבו לעצמכם על מצב בו אתם מאבדים את זה לגמרי כשמדובר בסמארטפון שלכם, סביר להניח שמדובר כאשר אתם חווים איטיות בגלישה – קבצים לא יורדים, הודעות בוואטסאפ לא נשלחות או מתקבלות, סרטונים לא מתנגנים באופן שוטף ואתם לא יודעים מה לעשות עם עצמכם. בזכות הטמעת טכנולוגיות חדשניות וייחודיות ברשת כדוגמת MIMO 4X4, Beam Forming ו–QAM 256 הייחודיות לרשת מהירות הגלישה שלכם תשתפר פלאים.

צפו:

 

אוקיי, אז איך נהנים מהדור הבא של המהירות בסלולר והטכנולוגיות החדשות?

כל מי שמנוי ברשת פלאפון כבר נהנה מגלישה מהירה יותר.
מי שמנוי פלאפון וגם משתמש בסמסונג S8 Samsung  או SONY Xperia XZ Premium ייהנה ממהירות גדולה אף יותר כיוון שמכשירים אלה תומכים בטכנולוגיות החדשות, וכל מה שנדרש הוא לעדכן גרסה במכשיר.

רוצים להצטרף לפלאפון ולקבל את ההצעה המשתלמת ביותר? הכניסו פרטים בטופס ונציג יחזור אליכם מיד:
או חייגו לנציג מכירות:
חייגו 072-3955070

טופס יצירת קשר עם נציג פלאפון:

לנציג ללא המתנה >
Scroll Up